Izgaismo nākotni, student!


IZGAISMO NĀKOTNI ir jauniešu karjeras attīstības programma Latvijas Universitātes studentiem
ar mērķi sagatavot studentus veiksmīgai profesionālajai dzīvei papildus studiju programmai.

2020. - 2021. sezonas mentori

Informācija tiks papildināta. Mentori vēl aktīvi piesakās.

Elīna Bulāne

SEB Bankas HR Biznesa partnere

Padomdevējs psiholoģijas bakalaura 3.kursa vai Organizāciju psiholoģijas maģistrantūras studentam.

Lielākā darba pieredze ir saistīta ar darbinieku un vadītāju attīstību un novērtēšanu, kas tieši saistīts ar iegūto organizāciju psiholoģijas izglītību. Daļa no mana darba kā SEB Bankas HR Biznesa partnerim ir bijusi darbs ar jauniešiem gan vadot ievadlekcijas par banku kā daba devēju un karjeras iespējām, gan darbojoties ar praktikantiem. Lielāko gandarījumu man sniedz iespēja dalīties ar jauniešiem savā pieredzē un skatījumu uz lietām, lai atbalstītu viņu attīstību un pilnveidošanos gan profesionāli, gan kā personībām.

Eva Bērziņa-Zommere

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs Personāla attīstības daļas vadītāja

Vairāk kā 15 gadus strādājot personāla vadības jomā tādos savas nozares vadošajos uzņēmumos kā VAS Latvijas Pasts, AS Balta, Accenture Latvijas filiāle, SIA MAXIMA Latvija un šobrīd VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, gūta plaša praktiskā pieredze personāla vadības procesos dažādu biznesa nozaru kontekstā. Pārmaiņu vadība, uzņēmuma kultūra, darba snieguma vadība, darbinieku iesaiste, komandas vadība - tā ir tikai daļa no ikdienas. Evas lielākais aicinājums ir veidot sinerģiju starp uzņēmuma un darbinieka individuālajiem mērķiem, izcilam rezultātam un ilgtspējīgam ieguvumam. Eva sniegs atbalstu studentiem, kuri interesējas par karjeras attīstības jautājumiem un personīgo izaugsmi.

Jūlija Faltena

SIA Vidusjūras Kuģniecības Kompānija (Mediterranean Shipping Company) Vecākā starptautisko kravu pārvadājumu sūdzību izmeklētāja

Pabeigusi Vašingtonas Universitāti (ASV) ar bakalaura grādu starptautiskajās attiecībās. Lielākoties strādājusi loģistikas uzņēmumos, kuri pārved kravu ar kuģiem, lidmašīnām, kravas mašīnām. J.Faltena ieradās un sāka strādāt Latvijā pirms 4 gadiem, vispirms strādāja eksporta nodaļā Somijas kuģniecības firmā. Tagad - “Mediterranean Shipping Company” kravu pretenzijas nodaļā. Patīk vadīt kursus un dalīties ar pieredzi. Iepazīstinās ar loģistiku vai kravas apdrošināšanas procesu, kā arī ar darbu lielā straptautiskā uzņēmumā BVEF Starptautiskās ekonomikas un komercdilomātijas programmas studentu. Sarunas valoda – angļu vai latviešu valodas.

Līga Valinka

Latvijas Universitāte, psiholoģe, karjeras konsultante, personības izaugsmes trenere

Padomdevējs PPMF Psiholoģijas programmas bakalaura 3. kursa studentam.

Psiholoģe, karjeras konsultante un personības izaugsmes trenere ar ilggadīgu pieredzi konsultēšanā, pirms tam – vairāk kā 10 gadi personāla vadībā. Palīdz cilvēkiem saprast savus profesionālos mērķus un sasniegt tos. Piedāvā ieskatu psihologa ikdienā un pieņemt lēmumu par savu kā psihologa profesionālo virzienu. Padomdevējs PPMF Psiholoģijas bakalaura programmas 3. kursa studentam.


Tavi ieguvumi

Ja studijas ir teorija, tad mentors ir prakse

Kontakti nozarē

Jau studiju laikā nodibināsi kontaktus ar savas nozares profesionāļiem, kas var sniegt atbalstu ne tikai karjeras izvēlē, bet arī studiju procesā, tai skaitā kursa darbu, diplomdarbu u.c. studiju projektu izstrādē.

Ieskats profesijā

Iegūsi neatsveramu un unikālu pieredzi, pavadot vienu mācību gadu kopā ar profesionāli, un iepazīsi darba ikdienu specialitātē. Tev būs iespēja noskaidrot atbildes uz Tev svarīgajiem jautājumiem un neskaidrībām saistībā ar profesionālo dzīvi.

Skaidrāka nākotne

Programmas laikā praktizēsi jaunas zināšanas par to, kā izvirzīt mērķus, definēt uzdevumus un sasniegt tos. Gūsi izpratni par to, ko darīt pēc studiju noslēguma, apliecību par dalību projektā un rekomendācijas vēstuli no sava mentora.

Kā lai kļūstu par dalībnieku?

Ja students ir jautājums, tad mentors ir atbilde

Ko es darīšu?

Apmēram1 reizi mēnesī tiksies ar padomdevēju, kurš palīdzēs Tev saprast Tavus profesionālos mērķus, izstrādāt rīcības plānu un virzīties uz sasniegumiem. Papildus tam, apmeklēsi dalībnieku seminārus profesionāla karjeras konsultanta vadībā.

Vai es atbilstu?

Ja mācies LU, esi gatavs piedalīties programmā vienu mācību gadu, varēsi apmeklēt visus pasākumus un vēlies gatavoties profesionālajai dzīvei papildus studijām - !

Kā pieteikties?

Programmai vari pieteikties, aizpildot anketu un nosūtot CV un motivācijas vēstuli ar pamatojumu, kādēļ vēlies piedalīties programmā. Pēc tam saņemsi ziņu no programmas pārstāvja, kurš informēs, vai esi uzņemts programmā. Ja nepieciešams, Tev uzdos papildus jautājumus par Tavu motivāciju, pieredzi u.c., vai uzaicinās uz pārrunām.

Atsauksmes